Vykáň - Semice (6.4.2016)

K našemu prvníu zápasu jsme zajížděli na půdu nejlepšího týmu podzimní části. Vykáň se prezentovala skvělou kombinační hrou. Naši kluci bojovali a dělali co mohli, bohužel udělali některé chyby, které náš soupeř dokázal využít. Ač výsledek vypadal až děsivě, myslím si že pro kluky to byla dobrá zkouška a ukázka jak hrát fotbal ještě lépe. Š.J.

Kovanice - Semice

K utkání jsme odjeli pouze se šeti hráči. Začátek utkání byl vyrovnaný a dokonce jsme se dostali i do vedení 3:2, které bohužel nevydrželo dlouho. Poločas skončil výsledkem 6:4 a vypadalo to na zajímavý druhý poločas, bohužel se projevil malý počet hráčů kterým došly síly. Doufejme, že se příští zápas zlepšíme.

12.9. - Turnaj v Nymburce (2008 a ml.)

turnaj

1 | 2 | 3 >>

Semice - Polaban Nymburk10:8

V prvním poločas jsme předváděli krásné akce, které přítomní diváci ocenili potleskem. Ve druhé půli se nám už tolik nedařilo, ale i přes to si kluci zaslouží velkou pochvalu, za předvedený výkon. Je vidět že kluci se každým zápasem a tréninkem zlepšují, z čeho mám velkou radost.
Š.J.

Straky - Semice 9:8

První zápas po prázdninách se mi moc líbil. naši hráči byli "natěšení" a bojovně naladěni. Byl to vyrovnaný zápas, obě družstva se střídala ve vedení. Diváka musel průběh zápasu nadchnout.
JP

Kounice - AFK Sokol Semice

Poslední zápas sezóny jsme odehráli s chutí. Pro některé to bylo loučení s kategorií ml. přípravka. Myslím, že to byl důstojný závěr soutěže. Všichni hráči perfektnš bojovali a snažili se hrát kombinační fotbal s rozehrávkou, tak abychom udrželi míč v naší moci. Moc mě tenhle zápas potěšil.

Turnaj "budoucích" ml. přípravek - 6.6.2015

Na domácím hřišti jsme uspořádali turnaj 4 týmů z nedalekého okolí. Na hřišti V borkách se sešli hráči Ostré, Kostomlat, Lysé a domácích Semic. Hrálo se systémem "každý s každým", takže každý tým odehrál 4 zápasy. Nejprve jsme hráli s hráči Kostomlat. Podařilo se nám vstřelit branky a odskočit soupeři ve skóre. Zápas jsme si pak už pohlídali. Ve druhém utkání s Ostrou byl scénář opačný. Naši chlapci působili místy opařeným dojmem a kvalitní soupeř nám toho moc nedovolil. I když skóre narůstalo v náš neprospěch, chlapci zbraně neskládali. Ve třetím zápase jsme si to rozdali o 2. místo s Lysou. Přestože byla první půle vyrovnaná, tak měl soupeř v závěru zápasu více sil a v konečném účtování si tak vybojoval stříbrné medaile.

AFK Sokol Semice - Slovan Lysá nad Labem

Zápas s Lysou se nám moc nepovedl. Na poslední chvíli se nám nedostavil M. Novák, který nebude ani na turnaji. Celý zápas, který byl předčasně ukončen pro déšť jsme dotahovali. Těžkopádně jsme se dostávali před soupeřovu branku a minimálně jsme dokázali naše akce zakončit.

Polaban Nymburk - AFK Sokol Semice

Byl to zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme drželi s domácími krok. Hráli jsme velmi dobře. Všichni bojovali a snažili se ze všech sil. Pováděli se nám také pěkné akce. Ve druhém poločase jsme už naopak nestačili. Bohužel nám došla šťáva... neměli jsme sílu na to vzdorovat pohyblivému a důraznému soupeři.

Libice nad Cidlinou - AFK Sokol Semice

Další krásné utkání. Bojovnost, nasazení a krásné akce našich hráčů mohli vidět přítomní diváci. Je vidět, že se každým zápasem zlepšujeme. V bráně naskočil Dan který měl několik krásných zákroků.

AFK Sokol Semice - Milovice

Zápas se nám sice výsledkově moc nevydařil, což ale vůbec nevadí. V procesu učení nejsou důležité výsledky, ale to jestli jsme se něčemu novému přiučili a jestli jsme se snažili. Bohužel se nám občas stávalo, že jsme se zapomínali na hřišti pohybovat. Toho dokázal vyspělejší soupeř dokonale využít.

AFK Sokol Semice - Kostelní Lhota

S Kostelní Lhotou byl náš tým dominantní a přsvědčivě zvítězil. Soupeř byl sice urostlejší, ale naše mládí bylo dravější a šikovnější s míčem. Chlapci a dívka předváděli pěkné akce, které také zakončovali. V brance se vystřídal Matěj Novák s Danem Čtrnáct, který za svá záda dokonce neustil žádný míč.

AFK Sadská - AFK Sokol Semice

Zápas v Sadské se nám moc nepovedl. Většina chlapců za sebou měla náročný den v podobě exkurze do Národní galerie. To se podepsalo na našem výkonu. Důrazný a technický soupeř toho dokázal využít a vstřelil nám několik branek. Dlouho jsme se nemohli prosadit a nenacházeli recept, jak se dostat k soupeřově brance. V druhém poločase se nám přeci jenom podařilo několika zásahy výsledek zkorigovat. Ale právě těmito zápasy se nejvíce učíme...

AFK Sokol Semice - Bohemia Poděbrady

Mohli jsme shlédnout krásný vyrovnaný zápas. Bylo k vidění spoustu pěkných akcí, kliček, přihrávek a střel. Branku se povedlo vstřelit i mladším hráčům. Náš tým se snažil a bojoval, takže si na závěr mohli zakřičet svou hymnu.

SS Ostrá - AFK Sokol Semice

Hrálo se za chladného počasí. Zápas ale přítomné diváky rozehřál. Chlapci pěkně bojovali. Alík hlídal naší obranu a zvládl také útočit a dávat branky. Do hry se dostávali také mladší chlapci a "oťukávali" se v zápase. Filip, Dan i David se snažili pomoct svým výkonem k pěknému výsledku.

Halový turnaj v Nymburce 15.3.2015

Na turnaji pořádaném OFS v nymburské hale BIOS se nám podařilo zvítězit. I když bylo vítězství velmi těsné, tak bylo určitě zasloužené. Naši mladí sportovci se na turnaji snažili a bojovali ze všech sil. Odměnou jim byla zlatá medaile díky většímu počtu vstřelených branek. I přes úspěchy v hale se těšíme na hřiště a travnatý povrch.

Naše výsledky:

AFK Nymburk – Semice            0:2 (Mika, Novák)

Polaban Nymburk – Semice       0:0

AFK Sadská – Semice              0:1 (Mika)

Sokol Kostomlaty – Semice        2:4 (Mika 4x)

Semice – Hořátev                      5:0 (Mika 4x, Kubela)

14.2. 2015 Halový turnaj v Nymburce

Semice - Nehvizdy 2 : 1

Semice - Č. Brod 2 : 2

Semice - Poříčany 3 : 3

Semice - Žižkov 4 : 3

Celkově se náš tým umístil na 2. místě díky horšímu rozdílu skóre za prvním Českým Brodem.

(Foto v galerii)

Turnaj v Milovicích aneb "šest statečných"

Turnaj se odehrál v hale na umělé trávě. Po příjezdu jsme se zalekli rozměrů hřiště, neboť nás přijelo pouze šest. Myšlenka, že by vánoční turnaj byl krásným vyvrcholením celoročního snažení a zároveň rozlučkou vzala za své při postupném odhlašování dětí z různých důvodů... (ještě se k tomu vrátím v diskisi). Přesto se čtyři starší chlapci - Alex, Jakub, Štěpán a Adam doplněni o mladé bojovníky Lukáše a Davida zhostili své role na výbornou! V každém zápase podali kluci bojovný a zodpovědný výkon. Tato zkušennost posunula chlapce v mnohém dopředu, neboť je situace donutila zamýšlet se i nad taktikou boje, která je v této kategorii v ústraní. Ta nabývá na významu až v dorostenecké kategorii a mnohdy dělá problémy i dospělým. V žádném zápase jsme nepropadli a sehráli jsme vyrovnaná střetnutí. Sparta "bílá" byl velmi vyspělý tým ještě o rok starších dívek, který celý turnaj vyhrál. Poděbrady měly široký a kvalitní kádr. S týmem Strak jsme sehráli bezvadný zápas a k výhře nám chyběl opravdu krůček. Proti Řepínu jsme bojovali ze všech sil o první výhru a podařilo se. Na závěr turnaje jsme si s chutí zastříleli proti Spartě ("červené").

výsledky:

Semice - Sparta "bílá" 0 : 3

Poděbrady - Semice 6 : 1 (Mika)

Semice - Straky 2 : 4 (Duška, Feuerstein J.)

Semice - Řepín 2 : 1 (Feuerstein J., Duška)

Semice - Sparta "červená" 9 : 1 (Duška 4, Feuerstein J. 2, Mika 2, Pavliš)

Náš tým obsadil konečné 4. místo. Individuální ocenění získal Adam Pavliš - nejlepší brankář turnaje.

Všem hráčům a rodičům patří velké poděkování a uznaní!!!

Turnaj v Kostomlatech nad Labem - pro ročníky 2008 a mladší

AFK Sokol Semice - AFK Milovice 1 : 3 (Keltner)

FK Viktoria Žižkov - AFK Sokol Semice 2 : 1 (Feuerstein)

AFK Sokol Semice - Sokol Kostomlaty n/L. 3 : 1 (Feuerstein)

TJ Litol - AFK Sokol Semice 1 : 1 (Miková)

Pořadí:

1. místo ..... AFK Milovice
2. místo ..... FK Viktoria Žižkov
3. místo ..... AFK Sokol Semice
4. místo ..... TJ Litol
5. místo ..... Sokol Kostomlat n/L.

Všem zúčastněným - jak hráčům, tak rodičům děkuji za spolupráci. Moc mě potěšil přístup, chuť a nasazení všech aktérů.
JP

23.11.2014 Halový turnaj mladší přípravky - Nymburk

Semice - Kostomlaty      12 : 1 (Feuerstein J. 4, Mika 3, Morávek 3, Feuerstein O. 2)

Pol. Nymburk - Semice    3 : 1 (Feuerstein J.)

Semicev - Hořátev         10 : 0 (Feuerstein J. 4, Pavliš 3, Mika 2, Feuerstein O.)

Náš tým obsadil 2. místo za domácím Polabanem Nymburk.